KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Trärelief 12189009
nr 1218 9009
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Trärelief, Salgo 1967. 50-upplaga, osignerad, 36x38 cm
Kondition: slitage
Utrop:
4.000 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:49:52
3.400 kr
5.000 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
6.000 kr
19 nov
Retro (50/60-tal)
Läs mer om Retro (50/60-tal)
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely